Co powinien jeść amstaff blue dorosły?

Co powinien jeść amstaff blue dorosły?

American Staffordshire Terrier potrzebuje zdrowej diety pełnej chudego mięsa. Na szczęście istnieje kilka bezzbożowych karm dla psów rasy Amstaff. Blue Buffalo Wilderness Grain-Free i Taste of the Wild Freedom Grillers to kilka dobrych opcji. Więcej na temat najlepszej karmy dla psów rasy American Staffordshire Terriers można przeczytać tutaj. Zamieściliśmy również informacje o tym, czym nie należy karmić psa.

Chude mięso jest idealne dla American Staffordshire Terrier

Idealna dieta dla dorosłych psów rasy American Staffordshire Terrier powinna zawierać dużo chudego mięsa. Ponieważ są to psy aktywne, potrzebują zdrowej diety zawierającej dużo mięsa. Typowy dorosły Staffordshire Terrier potrzebuje od 760 do 1050 kcal dziennie. Najlepiej karmić Staffordshire’a dwoma lub trzema posiłkami dziennie, aby dostarczać mu wystarczającą ilość białka i kalorii do utrzymania prawidłowej wagi.

Pierwszym składnikiem karmy dla psa powinno być białko pochodzenia zwierzęcego. Jeśli produkt nie zawiera białka zwierzęcego, możesz rozważyć wybór innej karmy – słowa te są produktem ekspertów strony ciocanitoare.ro. Karma dla szczeniąt, zaprojektowana specjalnie dla dorosłych, nie będzie zawierała tyle białka, co karma dla dorosłych. Wynikające z tego zaburzenia trawienia mogą być trwałe. Jeśli układ trawienny Twojego Amstaffa nie funkcjonuje prawidłowo, może być konieczna zmiana karmy na inną markę.

Blue Buffalo Wilderness Grain-Free

Jeśli karmisz swojego dorosłego psa rasy Amstaff niebieski, powinieneś przestawić się na karmę Blue Buffalo Wilderness Grain-Free. Ta receptura zawiera bogate w przeciwutleniacze kawałki LifeSource Bits, które są pysznym przysmakiem dla Twojego psa. Zawiera również wysokiej jakości białko i węglowodany złożone pochodzące z owoców i warzyw, które wspomagają poziom energii Twojego psa. Karma nie zawiera zbóż, produktów ubocznych ani sztucznych aromatów.

Przeczytaj  Czy amstaff to rasa niebezpieczna?

Chociaż American Staffordshire terrier nie jest uznawany przez American Kennel Club, jest podobny do amerykańskiego pit bull terriera. Obecnie główną różnicą jest wygląd rasy. Na szczęście obecnie dostępna jest szeroka gama bezzbożowych karm dla psów tej aktywnej rasy. Blue Buffalo Wilderness Grain-Free jako główny składnik wymienia kurczaka. To źródło mięsa jest lekkostrawne i bogate w niezbędne aminokwasy.

Taste of the Wild Freedom Grillers

Ta bezzbożowa karma dla psów zawiera wołowinę, wywar drobiowy, groch i siemię lniane, a także mieszankę witamin, minerałów i pełnowartościowych warzyw. Jest to idealny wybór dla psów tej rasy. Oprócz tego, że dostarcza niezbędnych węglowodanów, jest również bogata w witaminy, minerały i przeciwutleniacze. Karma jest produkowana z prawdziwej wołowiny i nie zawiera sztucznych aromatów ani barwników.

 

Podobne: